Servis, olması gerektiği gibi

Endüstriyel kapılar, yükleme rampaları ve yükleme körükleri tesisinizde görünmez kablolarla kontrol edilir. Bu kabloların doğru çalışması halinde onların nerde olduğunu düşünmezsiniz. Bizim amacımız onların doğru çalışmasını sağlamaktır

Sorunsuz bir operasyon işimizin kalbidir..

Biz size endüstriyel kapılar ve yükleme sistemlerinde en geniş kapsamlı servis ve önleyici bakım hizmetini sunuyoruz. Profesyonel organizasyon yapımız ve deneyimli teknikerlerimiz sayesinde sizi çok kısa sürede ve doğru bir şekilde yönlendirebiliriz. Tam donanımlı servis araçlarımız sayesinde, birçok kesinti ilk ziyarette çözülür. Böylece değerli zamanınızın ve paranızın korunması sağlanır.

Biz hem az kapı ve yükleme istasyonu bulunan küçük işletmeler, hem de 24 saat hizmet veren büyük tesislere hizmet veririz. Biz her zaman sizin işinizin yürümesine önem verir ve sadece sizin ihtiyaçlarınıza yönelik servis sağlarız. Marka ve model farkı gözetmeden TÜM endüstriyel kapı ve yükleme sistemleri için servis ve bakım hizmetimiz bulunmaktadır.


En iyi çalışma performansı

Profesyonel bir servis anlaşmasıyla, kapı ve yükleme sistemlerinizin ömrünü uzatarak maliyetlerinizi azaltmayı amaçlamaktayız.

Önleyici bakım ve güvenlik incelemeleri sayesinde ürününüzün verimliliğinden ve yasal yönetmeliklere uygunluğundan emin olursunuz. Ayrıca performansınızı ve ürün faydasını arttıracak geliştirmeler için de size önerilerde bulunuruz


Dünya çapındaki uzmanlığımızla ve yerel hizmet anlayışımızla işiniz için en iyi çözümü bulacağımıza güvenebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda servis ve önleyici bakım şartlarını konuşmak için bizimle hemen iletişime geçin.

Bakım Programı

Bakım sözleşmesi kapılarınız ve yükleme sistemlerinizin güvenli ve sorunsuz çalıştığından emin olmanızı sağlar. Üretken çalışma zamanı, yasalara uygunluk ve kaliteli ekipmanla çalışmayı garantileyerek; ürünlerinizin ekonomik, güvenlik ve güvenilirlik dengesine süreklilik kazandırırsınız.

Biz, kapılarınızın sayısı ve kullanımına göre gerekli bakım ihtiyaçlarını belirleyip buna uygun olarak bakım anlaşması öneririz.


Muhtelif Faydalar

Deneyimli teknisyenlerimize yıllık bakım yaptırarak beklenmeyen maliyetlerden kaçınırsınız. Ayrıca bir sonraki yıllık anlaşma için nelere ihtiyaç olduğunu size önceden belirterek maliyetlerinizi planlamanıza yardımcı oluruz.

• Planlanmış bakım sayesinde yıpranmadan ve hırpalanmadan dolayı beklenmeyen hasarların oluşmasını minimize edersiniz

• Beklenmeyen maliyetlerden kurtulursunuz

• Güvenlik parçalarının düzenli kontrolü sayesinde, iş kazası ihtimalini düşürürsünüz

• Eskiyen ve yıpranan parçaları değiştirmeniz için size önerilerde bulunarak, ürününüzün kesintisiz çalışmasını sağlarsınız

• Ürününüzün sağlık ve güvenlik ekipmanlarına uygunluğundan emin olursunuz

• Acil durumlar için öncelik kazanırsınızModernizasyon


Yeteneklerinizi Geliştirin

Yeni yönetmeliklere uygunluk sağlamak ve işletmenizin yeni ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerinizi modernize edin.

Ürünlerinize iyileştirme yapmak, kapı ve yükleme ekipmanlarınızın güvenlik, performans ve enerji verimliliği kriterlerince optimum seviyede çalışmasını sağlamak için uygun maliyetli bir yöntemdir.
Sürdürülebilir Servis

Düzenli bakım kapınız ve yükleme sisteminizin sadece performansını arttırmakla kalmaz, ekipmanlarınızın ömrünü uzatır ve ürününüzün çevreden etkilenmesini azaltır.

Sağlam ve sürdürülebilir iş için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Bunun çevreye ve size yarar sağladığının bilincindeyiz.

Yükleme yapılan alanlarda öncelikli kriterler enerji verimliliğini sağlamak ve mevcut enerjiyi korumaktır. Biz yaptığımız iyileştirmelerle müşterilerimize %30 oranında enerji tüketimi tasarrufu sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Bir diğer öncelik ise, yükleme rampalarındaki hidrolik yağların dikkatlice filtrelenmesi ve yeniden kullanılmasının sağlanmasıdır.