Yönetim Kurulu Başkanından

Firmamızın yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, uzman satış ekipleri, yetkili servis ve montaj ekiplerii yedek parça stokları, kaliteli ürünleri ve rekabetçi fiyatları, kurumsal organizasyon şekli ile tüm yurtta ve yurt dışında hizmet verebilmesi ile siz müşterilerimize her zaman iyiyi sunma gayreti içerisindedir.

Gensan ailesine katılan, memnuniyetleri ile bizi tavsiye eden bütün müşterilerimize buradan tekrar teşekkürlerimizi sunarız. Firmamımızı seçmiş müşterilerimizin vermiş olduğu doğru karara ve güvene layık olabilmek, sektörümüzde en iyiyi yapabilmek ve en iyi yere gelmek için işimizin bilincinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla,

Vahap ODABAŞI


Şirket Profili


Şirketimizin temelleri 1997 yılında GENELSAN ELEKTRİK LTD. ŞTİ. adıyla atılmıştır. Başlangıç olarak bina elektrik, tesisat, hırsız güvenlik sistemleri yangın ve gaz algılama ihbar sistemleri konusunda müşterilerine hizmet vermiştir.

1999 yılında şirketimiz GENSAN İNŞAAT OTOMASYON GÜVENLİK SİSTEMLERİ adı altında mevcut olan konusundaki alt yapısını ön plana çıkarmak amacı ile kurulmuştur.

Gensan; gelişen teknolojiyi yakalamak ve müşterilerine dünya ile aynı anda sunmak adına yetişmiş teknik ve yönetici kadrosu ile faaliyetlerine devam etmekte, günden güne yeniden yapılanma çalışmaları içerisinde sektörde birçok yeniliğe imza atmaya devam etmektedir.Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektörde yılların verdiği tecrübeyi birleştirip, dünya çapında kendini kanıtlamış lider markaların yüksek kaliteli ürünlerini uzman ekibimiz vasıtası ile en uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır.


Vizyonumuz

Çalıştığımız ve yaşadığımız mekanlarda istediğimiz güven, huzur ve rahatlık ortamını sağlayacak, çağdaş, yaşamın gereği olan elektro-mekanik bina donanım sistemlerinin kurulumu, bakımı ve servisi konusunda sektörün lideri olmak.